Kominki elektryczne LED – po królewsku

Królewskie kominki elektryczne!

Cześć wszystkim 🙂

Wczoraj pisałem o kominku, który jest w miarę tani, a wygląda na diabelsko drogiego. Była to w jakimś stopniu propozycja dla osób, które nie lubią drogich rzeczy, bądź mają mniejszy budżet na spełnienie marzeń o posiadaniu kominka w domu. Cena przystępna, kominek świetny co tu dużo pisać:)

W dniu dzisiejszym chciałbym się skupić właśnie na czymś droższym, pokazać kominki które kojarzą mi się z “królewskimi klimatami”

Pierwszy z nich nosi nazwę ASTORIA. Producentem tego kominka elektrycznego LED jest firma ClassicFlame, o której również wspominałem we wcześniejszych artykułach.

Kominek ten jest dość spory, ma spore wymiary i do tego wkład 33″. Wchodzą do pomieszczenia w którym się znajduje, człowiek nie może przestać na niego patrzeć, ani skupić się na czymkolwiek innym. Strasznie przyciąga uwagę każdej osoby, nawet takiej która nie lubi takich klimatów.

Poniżej zdjęcie “królewskiego kominka”

 

Kominek elektryczny LED ASTORIA

 

wielkość wkładu: 33”

wysokość: 114,5 cm

szerokość: 152,5 cm

głębokość: 43 cm

waga: 97,5 kg

 

Jest on zrobiony z prawdziwego drewna. Górna część kominka jest wykonana z litego marmuru, metalowa krata dekoracyjna, która wygląda rewelacyjnie, plus do tego piękne rzeźbione, rowkowane kolumny. Czego chcieć więcej? Jeżeli kogoś stać, to naprawdę warto zainwestować. Kominek kosztuje aktualnie 6499 zł. Niestety akurat mój budżet nie może mi na to pozwolić 😀

 

 

Drugim królewskim kominkiem LED jest LEXINGTON. Kolejny kominek marki ClassicFlame.

Ten model również jest wykonany z prawdziwego drewna i także ma wkład 33″. Posiada ręcznie rzeźbiny mediolan na przednim panelu kominka. Zakończenia w tym kominku są robione na wzór liści akantusa, a narożniki są stylizowane na skrzydła łabędzia.

Koszt takiego cuda wynosi 4499 zł. Kosztuje może i 2 tysiące złotych mniej, ale to nie oznacza, że jest gorszy. Jest on tylko trochę mniejszy.

 

Kominek elektryczny LED LEXINGTON

Kominek elektryczny LED LEXINGTON

 

wielkość wkładu: 33”

wysokość: 114,5 cm

szerokość: 140 cm

głębokość: 43 cm

waga: 69,5 kg

 

Oba kominki są oparte na solidnej konstrukcji, co oznacza, że posiadają metalowe łączenia osadzone w twardym drewnie.

Jak widać na zdjęciach kominki są rzeczywiście “KRÓLEWSKIE”. Mają swój własny styl, robią duże wrażenie na każdej osobie. Idealnie nadają się do dużych pomieszczeń gdzie sprawiają, że klimat robi się o wiele przyjemniejszy.

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *