Kominek elektryczny RIVIERA LED 3D Nowość!!!

Witam serdecznie

Ostatnio gdy szukałem w internecie kominków na naszą zbliżającą jesień napotkałem się na kominek elektryczny model Riviera. Marka Aflamo produkuje coraz więcej kominków w obudowie stojących i bardzo dobrze im to wychodzi, bo naprawdę wygląda estetycznie.  Kominek moim zdaniem nadaje się do każdego typu mieszkania i nowoczesnego i klasycznego.

Kominek jest stworzony z fornirowanego MDF. Kominek elektryczny Riviera to klasyczny kominek z ręcznie rzeźbionym medalionem z przodu obudowy. Model ten pasuje do każdego małego i dużego pomieszczenia. Patrząc na ten kominek zauważyłem, że konstrukcja tego mebla wygląda bardzo solidnie. Wszystko w kominku jest precyzyjnie do siebie dopasowane. Wizualnie wygląda na bardzo drogi, a najtańsza wersja kosztuje tylko 2299 zł. Wykonany został bardzo solidnie. Wszystko w kominku jest dokładnie spasowane.
Jego cechy sprawiają, że jest wyjątkowy i prezentuje się gdziekolwiek. Kominek nagrzeje pomieszczenie do 93 metrów kwadratowych.  Nie potrzebujemy tu żadnego drewna, paliwa i nie musimy sobie brudzić rąk, aby w naszym domu było ciepło.

Występuje w czterech kolorach:
biały, dąb,
orzech, wiśnia.

 

Kominek elektryczny Riviera

 

Jak Wam się podoba taki styl obudowy?

Wkład elektryczny, który jest nie odłączną częścią kominka, posiada klasyczny rozmiar, do wyboru są dwa typy wkładów:

-Aflamo 60 3D Led Infrared 
-Aflamo Led 60

Fajnym pomysłem producenta w wkładzie Aflamo 60 Led Infrared, że można wstawić w obudowę, jak i również zabudować.  Wkład posiada wiele funkcji dodatkowych takich jak: zmiana koloru płomienia, jasności płomienia i szybkości, co zadowoli każdego najbardziej wymagającego. 

Zatem drugi wkład Aflamo Led 60 posiada on efekt grzania z termostatem.         

Wkład posiada wiele funkcji takich jak osiem poziomów jasności płomienia czy elektroniczny wyświetlacz funkcji LED. Efekt płomienia kominka na drewno – pomarańczowy.
Pozostałe parametry są podobne.

Mi wizualnie podoba się wkład Aflamo Led 60, choć w parametrach lepszy jest wkład Aflamo 60 Led Infrared. Jeżeli dla kogoś ważne jest, aby mieć więcej funkcji dodatkowych to polecam Aflamo 60 Led Infrared.

Tak jak pisałem wcześniej kominki występują w czterech kolorach, więc każdy może coś dla siebie wybrać. Jest to najnowsza technologia grzania! Moim zdaniem kominki elektryczne są bardzo atrakcyjne wizualnie jak i cenowo. Myślę, że zakup tego modelu jest na każdą kieszeń.

Więcej zdjęć i modeli 2019 możecie znaleźć na stronie jednego z wielu sprzedawcy:

www.kominki-elektryczne.pl

Pozdrawiam

 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *