Wkład elektryczny bez funkcji grzania! Zupełna nowość!

Dzień Dobry 🙂

Ostatnio przeglądając nowości wśród kominków elektrycznych natrafiłem na coś zupełnie nowego. Przyznam szczerze nigdy nie spodziewałem się, że takie coś wejdzie do sprzedaży!

Marka Aflamo kilka dni temu wprowadziła do swojej oferty wkład elektryczny bez funkcji grzania!

LED 60 bez grzania, jest to odpowiednik dobrze znanego już wkładu Aflamo LED 60, który możemy znaleźć w kominkach VIGO lub jako samodzielny wkład. Co w takim razie go wyróżnia?

Jak sama nazwa wskazuje jest to wkład elektryczny bez funkcji grzania. Posiada tylko efekt płomienia, o poborze mocy jedynie 12W. Nie powiem skusiłem się na jego zakup i to co zboczyłem w środku przerosło moje oczekiwania. Jego wygląda różni się od standardowego wkładu LED 60. Wkład ten nie posiada szyby! Dzięki temu jego palenisko jest bardziej przestronne i bardziej rzeczywiste. Fajnym dodatkiem są lustra na wewnętrznych ściankach. Światło LED odbija się od nich i mamy cudowny efekt 3D. Naprawdę głębia płomienia jest zaskakująca!
Z tego co udało mi się dowiedzieć, wkład ten może być modułowy, możemy łączyć go do woli i tworzyć nowe warianty wielkości. Kominek może mieć długość 60, 120, 180, 240 i tle tylko zapragniemy!

Kolejną nowością w tym wkładzie jest to, że możemy nim sterować przez aplikację mobilną, dostępna na IOS i Androida. Możemy sterować funkcjami kominka, takimi jak jasność płomienia, jego kolor, kolor paleniska.

Dodatkową zaletą nowości, jest to, że możemy wymienić polana! Jeśli nam się znudzą możemy włożyć kryształki, które mamy w zestawie


Wkład led 60 3D bez grzania i szyby

Użytkując nowy wkład jestem naprawdę zadowolony. Efekt jest cudowny, aplikacja mobilna jest bardzo pomocna.

Jeśli jesteście zainteresowani tym wkładem zapoznajcie się z ofertą na stronie.

#Kominkowy

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *