Kominki elektryczne kamienne – NOWOŚĆ na rynku

Kominki elektryczne kamienne konkretny produkt !

W dniu dzisiejszym chciałbym Wam przedstawić nowość w branży kominkowej, która ostatnimi czasy wzbudza duże zainteresowanie.
Dotychczas na rynku w sprzedaży były kominki elektryczne drewniane, a teraz pojawiły się dwa nowe modele, których obudowa jest kamienna!

Na mnie wywarło to duże wrażenie ze względu chociażby takiego, że wygląda to GENIALNIE ! Produkt naprawdę prezentuje się z klasą, a obudowa została wykonana z forniru kamiennego.

Technika ta pozwala stworzyć z masy cegiełki, które pokrywane są surowcem z łupków krystalicznych co daje efekt prawdziwego naturalnego kamiennego wyglądu, jakby były ręcznie ułożone przez wykwalifikowanego kamieniarza.

Każda cegiełka ma różną formę i wielkość, a jej nieregularna powierzchnia ukazuje naprawdę ciekawy i unikalny wizerunek produktu, od którego nie mogłem odciągnąć wzroku, aż namacalnie musiałem sprawdzić jak to się ma do prawdziwego kamienia.

Taki kominek elektryczny pasuje do każdego wnętrza domu, mieszkania, czy nawet i restauracji w której stworzy fajny klimat. Oczywiście posiada wszystkie dodatkowe funkcje, które mają pozostałe kominki np. ogrzewanie pomieszczenia.Więcej o ogrzewaniu znajdziecie w miejscu kominki elektryczne ogrzewanie

Poniżej dwa kominki elektryczne kamienne:

 

 

Kominek elektryczny kamienny LED

Kominek elektryczny kamienny Stones

Kominek elektryczny kamienny LED

kominek elektryczny kamienny Genius

 

Moim zdaniem kominki są warte uwagi, sam rozważam opcję zakupu jednego z nich 🙂

A na Was jakie wywarł wrażenie patrząc na zdjęcia? 🙂

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *