Narożnik w kominku elektrycznym.

W dzisiejszym artykule chciałbym Wam przedstawić jeden mały dodatkowy element, który znajduje się w niektórych kominkach elektrycznych i jest nim narożnik.

Kominek elektryczny z narożnikiem jest niezwykle funkcjonalny, zawsze dobrze się prezentuje i w każdej chwili można zdemontować narożnik bez żadnego problemu.

Poniżej pozwolę sobie wkleić przykładowe zdjęcia znalezione w internecie, które ukazują jak obudowa kominka elektrycznego wygląda w rzeczywistości z dołączonym narożnikiem:

Narożnik w kominku elektrycznym

Narożnik w kominku elektrycznym

Narożnik w kominku elektrycznym

Narożnik w kominku elektrycznym

Jak widać narożniki nie posiadają kąta pociągniętego do samego końca tylko są ścięte, co daje możliwość przechowywania jakichkolwiek rzeczy za kominkiem, przeciągnąć kable od telewizora, który postawimy na kominku. W ten sposób można fajnie zagospodarować każde pomieszczenie, a o skrytce nikt nie będzie wiedział 😉

Proszę pamiętać, że nie każdy kominek elektryczny jest kominkiem narożnym, ale każdy kominek narożny jest kominkiem prostym. Narożnik montowany jest na wkręty, więc gdy komuś żona zacznie uprzykrzać życie, bo zachce się jej przemeblowania, remontu i czegoś nowego w pomieszczeniu (bez obrazy Drogie Panie, ale wiadomo, że lubicie zmiany w mieszkaniach :D) to zawsze można narożnik zdemontować i w ten o to sposób uzyskamy kominek prosty, który postawimy przy ścianie, a nie w kącie 🙂

Proste kominki elektryczne bez narożnika nie mają odpowiednich wywierconych dziur z tyłu obudowy i ciężko dokupić narożnik nie w zestawie (sprzedawcy zawsze oferują je tylko i wyłącznie w pakiecie).

Jak już się uda kupić narożnik osobno to trzeba się namęczyć, aby wywiercić otwory odpowiadające narożnikowi nie uszkadzając obudowy kominka, no i oczywiście trzeba posiadać zapas wkrętów.

Wniosek jest taki, że podczas zamówienia kominka elektrycznego warto się dowiedzieć czy jest on narożny.

Posiadanie kominka narożnego jest bardzo funkcjonalne, jak wiadomo różne bywają w życiu sytuacje, przeprowadzki, więc zawsze można kominek dopasować do danego pomieszczenia, bez zbędnych nerwów.

Uważam, że jeśli jest możliwość zakupienia kominka elektrycznego z narożnikiem to warto dołożyć te parę złotych (około 100 zł) i kupić go w zestawie 🙂

Zapraszam do zapoznania się z poprzednim postem, w którym opisuje inne dodatki do kominków elektrycznych 🙂

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *