Kominek elektryczny LED – kolejna nowość!

Kominek elektryczny LED kamienny – kolejna nowość!

 

Dzień dobry wszystkim!

Dawno mnie tu nie było, trochę zaniedbałem swoje internetowe obowiązki i teraz muszę wszystko nadrobić 🙂 Niestety natłok wyjazdów i pracy zaczął się udzielać.
Wróciłem, jestem i zaczynam skrobać dla Was nowości, które odkryłem.

Pamiętacie może artykuł o kominkach kamiennych? Kliknij tu
Kominki o których wtedy pisałem robiły w ostatnim czasie ogromną furorę i zaczęły znikać ze sklepów internetowych w bardzo szybkim tempie, więc jeżeli się przymierzacie do ich zakupu to lepiej się spieszcie:). Producenci widząc popyt na te kominki wymyślili ich mniejszą i bardzo podobną wersję z wkładami elektrycznymi 18 cali.

Zostały one zaprojektowane specjalnie dla osób, które mają nieco mniejszy kąt do zagospodarowania w swoim domu, czy mieszkaniu.

Ich wymiary to:

Wysokość: 99 cm
Głębokość: 29 cm
Szerokość: 102 cm
Waga: 49 kg

 

Bardzo dobrą wiadomością jest również to, że owe kominki nie potrzebują żadnego montażu. Nie wiem czy wiecie, ale wszystkie kominki, które są sprzedawane trzeba składać. W kartonach są poszczególne elementy, które trzeba ze sobą połączyć (coś na zasadzie IKEI)
Mniejsze wersje przychodzą w kartonie, ale w całości. Dla niektórych osób jest to świetna wiadomość, tym bardziej że nawet ja znam parę leniwych osób, które nie lubią jakichkolwiek montaży.

Z czego są zrobione? Kominki elektryczne LED z poprzedniego artykułu, były zrobione naprawdę porządnie i uwierzcie, że efekt kamienia jest super realny. W mniejszych wersjach producent postawił na prostotę, kominek elektryczny jest zrobiony z odlewu (nawet jego top, gdzie w większej wersji jest on z drewna)

Poniżej wklejam zdjęcia tych dwóch modeli:

 

Kominek elektryczny LED kamienny PIONEER

Kominek elektryczny LED kamienny PIONEER

Kominek elektryczny LED kamienny TEQUESTA

Kominek elektryczny LED kamienny TEQUESTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co o nich myślicie? Koszt takiego kominka wynosi 2099 zł. W rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Kominek elektryczny LED Pioneer i Tequesta mimo wszystko jakoś mnie urzekły. Są małe, poręczne, nie zajmują dużo przestrzeni, efekt płomienia mają taki sam jak inne wkłady elektryczne LED. Więc jeżeli posiadacie małe mieszkanko, bądź domek i jakąś wolną przestrzeń to naprawdę polecam zakup.

Który z tych dwóch modeli bardziej się wam podoba? Ja stawiam na Pioneer’a, dla mnie to jest mniejszy bliźniak Geniusa, który jest MEGA hitem na rynku kominków elektrycznych LED.

 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *