Kominek elektryczny LED -stylowy model Gossamer

Stylowy kominek elektryczny LED – Gossamer

Witam wszystkich,
w dniu dzisiejszym chciałem skupić się na jednym odkrytym produkcie, a mianowicie na kominku elektrycznym LED w kolorze kości słoniowej. Kominek LED Gossamer jest u nas w Polsce ostatnim modelem i nigdy więcej ich nie będzie na naszym rynku. Jest to ogromna szansa dla osób, które lubią i cenią sobie indywidualizm gdyż ten model został wyprodukowany w bardzo małej ilości. Jest to  bardzo stylowy kominek, którego wzornictwo modelu jest stylizowane na liście Akantusa, jego powierzchnia jest chropowata, a dookoła posiada on wykończenie w kształcie koralików. Kominek celowo był celowo postarzany podczas produkcji, aby nadać mu klimatu. Posiada on wkład 28 cali spectrafire + który świetnie kontrastuje z jego kolorem, a cegiełki które znajdują się we wkładzie idealnie wpasowują się w jego styl i klimat.
Gossamer posiada wymiary:

  • wielkość wkładu: 28”
  • wysokość: 109 cm
  • szerokość: 140 cm
  • głębokość: 45,5 cm
  • waga: 66,5 kg

Ten model jest dość sporym meblem, więc idealnie nadaje się do większych i przestrzennych wnętrz, aby wkomponować się w pomieszczenie. Widziałem go na własne oczy i pozwoliłem sobie zrobić parę zdjęć.
Powiem szczerze, że gdybym posiadał większe mieszkanie to był zastanawiał się nad jego zakupem, tym bardziej, że moja ukochana uwielbia tego typu klimaty.
Więcej informacji o kominku znajdziecie tu.

Poniżej wklejam zdjęcie mebla:

Gossamer LED

www.kominki-elektryczne.pl

Co myślicie o takim stylu i gabarytach?

 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *