Biokominki firmy AFLAMO zupełna nowość!

Biokominki firmy AFLAMO zupełna nowość!

Witam serdecznie,

pamiętacie może polską firmę aflamo, która zajmowała się sprzedażą kominków elektrycznych?
Dla przypomnienia napiszę o nich parę słów. Aflamo to polska marka, która oferuje modne i nowoczesne kominki elektryczne oraz meble. Marka chwali się wysoka jakością produktów, funkcjonalnością i stylem. Produkty Aflamo doskonale pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

Tym razem Aflamo zaskoczyło nas po raz kolejny. W ostatnim czasie wyprodukowali super kominki ścienne o nazwie MAJESTIC z wymiennym środkiem o szerokiej gamie rozmiarów, więcej informacji znajdziecie tu.
Model tego kominka zrobił ogromną furorę i rozeszły się one w bardzo szybkim tempie.
Myślałem, że na tym przystaną na tym sukcesie, a tu nagle pojawiły się u nich BIOKOMINKI i to dość sporo!

Biokominki marki Aflamo wyglądają dobrze i solidnie. Do swojej oferty wprowadzili, aż 18 modeli biokominków, więc jest w czym wybierać.
Wszystkie modele posiadają bezpieczny certyfikat TUV, są wykonane ze stali i pomalowane specjalną farbą, która jest odporna na bardzo wysoką temperaturę i uszkodzenia. Posiadają również one wkład ceramiczny który zmniejsza ryzyko rozlewania się biopaliwa. Wszystkie modele są tak skonstruowane, aby spalanie odbywało się po całej szerokości. Pokażę wam i opiszę po jednym modelu z każdej kategorii czyli wkład biokominka, biokominki ścienne, biokominki z obudową.

Wkład biokominka 23″:

 

wklad 23 biokominek

wklad 23 biokominek

 

Wkład biokominka można śmiało zabudować, lub kupić z obudową, albo stworzyć swoją obudowę na zamówienie. Wkłady są bardzo funkcjonalne i można z nimi kombinować na różne sposoby. Wkład posiada wielkość 23 cale czyli:

  • Szerokość: 60,5 cm
  • Wysokość: 51 cm
  • Głębokość: 23,5 cm

Jest to klasyczny rozmiar, który będzie pasował do większości aranżacji.

Drugim modelem, który przedstawię jest:

CARTER 120:

Carter 120 biokominek ścienny

Carter 120 biokominek ścienny

 

Ten model można dostać w rożnych rozmiarach 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm. Więc każdy dostanie coś dla siebie 🙂 Wszystkie ścienne biokominki, które posiadają w ofercie mają w zestawie hartowaną szybę, którą można wyjmować.

Kolejny model jest to kominek z obudową, występują one w kolorze białym, dębowym, orzechu i wenge:

Bodo orzech biokominki

Bodo orzech biokominki

Biokominki z obudową posiadają rozmiar 90×90 więc nie jest to stosunkowo duży mebel i wszędzie się mieści 🙂

Jak widać marka Aflamo wyszła naprzeciw Klientom i zwolennikom prawdziwego ognia. Każdy może u nich dostać coś dla siebie począwszy od szerokiej gamy kominków elektrycznych ściennych, wkładów i kominków w obudowie i skończywszy na biokominach również w każdej kategorii. Marka się rozwija i widać, że dba o Klienta i szeroki wybór, aby każdy miał w czym wybierać.

Więcej informacji na temat biokominków i szeroką gamę produktów marki Aflamo znajdziecie na stronie:
www.kominki-elektryczne.pl 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *