Kominek elektryczny – aranżacje wnętrz

Kominek elektryczny – aranżacje wnętrz

Kominek elektryczny wprowadza do naszego wnętrza niesamowity klimat i dodaje mu uroku. W dzisiejszym artykule chciałbym Wam pokazać jak można wyeksponować ten super wynalazek.
Jak wiadomo od zawsze ogień jest symbolem życia i energii, dodatkowo widok płomieni uspokaja i pomaga się zrelaksować.  W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić fajny i przytulny salon bez kominka.
Kominki elektryczne nie wymagają żadnych wentylacji, żadnego paliwa, noszenia drewna. Jest on bardzo ekologiczny i ekonomiczny. Wygoda sama w sobie 🙂
Tak jak pisałem w wielu artykułach siadasz sobie wygodnie w fotelu, pilotem włączasz sobie kominek i się relaksujesz, nie musisz kupować drewna, rąbać go, rozpalać. Wszystko działa za pomocą magicznego guzika na pilocie.

Pierwszy przykład aranżacji:

Kominek elektryczny MILO biały:

Kominek elektryczny MILO klasyczny

Kominek elektryczny MILO klasyczny zdj. www.kominki-elektryczne.pl

Białe kominki elektryczne są przeważnie zrobione w stylu klasycznym. Dlatego ich urokiem jest to, że potrafią się wkomponować w każdą kolorystykę pomieszczenia.

 

Wkład elektryczny 42″

Wkład elektryczny 42" 3D

Wkład elektryczny 42″ 3D zdj. www.kominki-elektryczne.pl

Wkłady elektryczne również potrafią się wkomponować w każde wnętrze. Ogromnym ich plusem jest to, że dedykowane one są pod zabudowę, więc można kombinować do woli z uzupełnieniem swojego mieszkania wedle własnego uznania 🙂

Kominek elektryczny LED LEXINGTON

Lexington 3D

Lexington 3D zdj. www.kominki-elektryczne.pl

Ten model kominka należy do modeli królewskich —> więcej informacji tutaj.
Pięknie się prezentuje na żywo jak i w różnych wnętrzach. Nawet na zdjęciach widać, że nadaje on klimatu w pokoju 🙂 Nadaje się on do wnętrz klasycznych.

Kominek SIMO

Ten model kominka jest zrobiony w nowoczesnym stylu. Jak widać na zdjęciu można go powiesić w dowolnym miejscu jak i również postawić gdyż jest to również kominek stojący. Nadaje się on do mieszkań nowoczesnych, podążających za trendami.

Kominek MAJESTIC

Kominek Majestic

Kominek Majestic zdj. www.kominki-elektryczne.pl

Jest to jeden z wielu kominków elektrycznych ściennych. Te modele nadają się do każdego wnętrza, nie ważne czy są klasyczne czy nowoczesne. W kominach ściennych jest bardzo duża gama produktów do wyboru. Różnią się one od siebie wizualnie, efektami i rozmiarami.

Co myślicie o takich aranżacjach? Podoba Wam się bardziej klasyka czy nowoczesność? 🙂

 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *