Wiosna, czas remontu – szeroki wybór kominków elektrycznych

Dzień dobry w ten piękny ciepły wiosenny dzień!
Dzisiaj chciałbym przeanalizować sposoby montażu kominków elektrycznych. Nastał u nas teraz ciężki czas przez koronawirusa i większość osób zabrało się za remonty, aby nie zwariować w domu 🙂
Sprzedaż internetowa bardzo wzrosła, tak że niektóre firmy nie wyrabiają się z pakowaniem produktów!
Tak jak pisałem wcześniej dzisiaj przedstawię Wam różne modele kominków elektrycznych które można zamontować na 3 różne sposoby.
Beda to modele, które są na TOPie według statystyk internetowych.

1) Kominek elektryczny LED Royal:

Kominek elektryczny LED RoyalJest to model panoramiczny z cienką ramką, który jest numerem 1 na liście w internecie. Model ten można śmiało zabudować we wnęce na równo ze ścianą, ale i również powiesić na ścianie. Cyrkulacja powietrza i grzanie w kominku elektrycznych LED Royal odbywa się dzięki kratce z przodu, która znajduje się nad szybą.
Występuje od w wielu rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Kominek elektryczny LED Royal pod zabudowę

2) Kominek elektryczny LED Majestic:

Jest to drugi topowy model pod zabudowę i do powieszenia na ścianie. Posiada przedni panel szklany i na ścianie prezentuje się mega świetnie. Cyrkulacja powietrza i grzanie odbywa się w podobny sposób jak w modelu Royal – przez wnęki w szybie.

Kominek elektryczny LED Majestic pod zabudowę

3) Kominek elektryczny LED PRIDE:

Ten model jest nowością na rynku, a już góruje na liście TOP. Jest to kominek elektryczny, który nie posiada efektu grzania dzięki czemu jest trochę tańszy. Jego płomień został bardzo dopracowany i wygląda bardzo realistycznie. Występuje on w wielu rozmiarach, a także do wyboru jest panel szklany: w grubszą lub węższą ramką. Kominek także można zabudować na równo ze ścianą i moim zdaniem jest on najlepszym kominkiem dla osób , które nie potrzebują efektu grzania.

Kominek elektryczny LED PRIDE bez grzania, pod zabudowę

4) Kominek elektryczny LED w obudowie stojącej Vigo – duża gama kolorów mebla

Ten model kominka jest najbardziej popularnym modelem kominka elektrycznego LED w obudowie. Kominek składamy sobie w domu, wsuwamy wkład elektryczny i stawiamy kominek w miejscu które nam odpowiada bez robienia dziur w ścianie :D. Jest to czysty klasyk – numer jeden w komikach z obudową.

Kominek elektryczny LED w obudowie VIGO

5) Kominek elektryczny LED w obudowie Riviera:

Ten model jest trochę większy gabarytowo od kominka Vigo. Wyróżnia go piękno swojej obudowy. Kominek także składamy i stawiamy w dowolnym miejscu. Oczywiście kominki elektryczne można przestawiać 🙂

Kominek elektryczny LED z obudową Riviera

Teraz pokaże dwa modele kominków elektryczny tylko i wyłącznie do powieszenia na ścianie (jak telewizor czy obraz)
Modele te mają świetne opinie co do efektu i grzania. Dzięki temu, że wieszamy je tylko na ścianie ich cena jest niższa. Wiąże się to też oczywiście z mniejszą ilością efektów płomienia, ale po co bawić się kolorami skoro płomień w kolorze pomarańczowym jest po prostu naturalny 🙂

6) Kominek elektryczny LED Albion:

Najbardziej popularny model kominka do powieszenia na ścianie. Posiada bardzo realistyczny efekt płomienia według opinii osób, które go posiadają. Dodatkowo ma efektowne grzanie i występuje w wielu rozmiarach.

Kominek elektryczny LED ścienny Albion

Co myślicie o tych modelach? Oczywiście w sklepach internetowych znajdziecie mnóstwo kominków elektrycznych LED.
Mam nadzieję, że mój post podpowie Wam jaki najlepiej model wybrać, aby świetnie się prezentował w Waszym domu.
Sklep www.kominki-elektryczne.pl oferuje dostawy bez żadnych opóźnień czyli max. 2 dni robocze.
Co do sytuacji która niestety dzieje się na świecie, mowa tu o koronawirusie to najlepszą opcją dla Nas i dla kuriera jest, abyśmy za zakupy płacili z góry (przelew, szybka płatność i inne)
Każdy sklep internetowy oferuje takie płatności, a dzięki temu unikniemy bliskiego kontaktu z pieniędzmi i kurierem.
Oczywiście można płacić za zakupiony towar w internecie gotówką podczas odbioru. Pamiętajcie jednak proszę o myciu rąk i dezynfekcji po dotykanej gotówce 🙂

Życzę wszystkim dużo zdrowia!

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *