Jaki kominek elektryczny ścienny wybrać, cz2?

Witajcie,

Kontynuując wpis o tym, jaki kominek ścienny wybrać. Chciałbym wam teraz przybliżać pokrótce każdą z serii dostępnych kominków.

Kominki na ścianę możemy podzielić na trzy rodzaje, z grzaniem, bez grzania oraz trójścienne.

Serie kominków z efektem grzania:

Seria kominków elektrycznych Majestic

Kominek elektryczny Majestic
Kominek Majestic 26

Kominki te wróżenia przedni szklany panel oraz trzy paleniska do wyboru. Seria Majestic ma trzy efekty koloru płomienia oraz 5 jasność. Kominek ten możemy również zabudować na trzy sposoby. Ponadto kominek występuje w dwóch kolorach – białym i czarnym.
Kominek występuje w rozmiarach od 66 cm do aż 254 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Royal

Kominek elektryczny Royal
Kominek Royal 42

Kominki te wyróżnia ich szerokie palenisko i cienka ramka. Seria ta w zestawie posiada dwa rodzaje paleniska do wybory ( polana i kryształki). Dodatkowo kominek ten posiada, aż pięć kolorów płomienia i aż 10 kolorów paleniska.
Kominek występuje w rozmiarach od 106 cm do aż 254 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Mohave

Kominek elektryczny Mohave
Kominek Mohave Wood


Seria ta występuje w aż trzech kolorach – Wood, Bronze i Silver. Kominki te charakteryzuje piękny przedni panel ozdobiony z czarną ramką. Kominek ten posiada aż trzy kolory efektu płomienia i jeden rodzaj paleniska.
Kominek występuje w rozmiarze 127 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Malibu

Kominek elektryczny Malibu
Kominek Malibu 24

Seria kominków, która charakteryzuje delikatnie zaokrąglony przedni szklany panel. Kominek ten posiada dwa paleniska do wyboru (polana, kryształki), trzy kolory efektu płomienia oraz 5 jasności. Kominki te ze względu na zaokrąglona szybę, możemy tylko zawiesić na ścianie. Kominek ten występuje w dwóch kolorach – biały i czarny.
Kominek występuje w rozmiarach od 60 cm do aż 122 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Modena

Kominek elektryczny Modena
Kominek elektryczny Modena biała

Kominki z tej serii wyróżnia na pewno to, że ich obudowa jest drewniana! Kominek ten posiada dwa paleniska do wyboru ( polana lub kryształki). Seria Modena ma aż 6 kolorów plemienia i 10 kolorów paleniska. Kominek ten występuje w dwóch kolorach – biały albo czarny.
Kominek występuje w rozmiarze 127 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Albion z funkcją grzania

Kominek elektryczny Albion
Kominek Albion 33

Kominki Albion wyróżnia piękny szklany panel oraz imponujący płomień. Kominki te mają jeden rodzaj paleniska, jeden efekt koloru płomienia. Seria Albion ze względu na wydmuch ciepłego powietrza na górze korpusu, nadaje się tylko za zawieszenia na ścianie. Albiony z funkcją grzania występują w aż trzech kolorach- biały, czarny oraz srebrny.
Kominek występuje w rozmiarach od 84 cm do aż 182 cm szerokości.

Kominki bez funkcji grzania:

Seria kominków elektrycznych Albion bez funkcji grzania

Kominek elektryczny Albion bez grzania
Kominek Albion 36 bez funkcji grzania


Kominki Albion bez funkcji grzania, wyróżnia piękny szklany panel oraz imponujący płomień. Kominki te mają jeden rodzaj paleniska, jeden efekt koloru płomienia. Ta seria Albionów nie posiada grzania przez co możemy zawiesić je na ścianie lub też w niej zabudować. Albiony bez funkcji grzania występują tylko w jednym kolorze – czarnym.
Kominek występuje w rozmiarach od 90 cm do aż 128 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Pride S

Kominek elektryczny Pride S
Kominek Pride s92

Kolejna seria kominków bez funkcji grzania z imponującym szerokim paleniskiem. Seria Pride S wyróżnia się cieką szklaną ramką. Kominek ma trzy wymienne paleniska ( polana kryształki i kamienie) oraz trzy efekty koloru płomienia. Kominek ten możemy zamontować na trzy różne sposoby.
Kominek występuje w rozmiarach od 92 cm do aż 183 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Pride B

Kominek elektryczny Pride B
Kominek elektryczny Pride B-41

Seria kominków bez funkcji grzania z imponującym szerokim paleniskiem. Seria Pride B wyróżnia się szeroką szklaną ramką. Kominek ma trzy wymienne paleniska ( polana kryształki i kamienie) oraz trzy efekty koloru płomienia. Kominek ten możemy zamontować na trzy różne sposoby.
Kominek występuje w rozmiarach od 105 cm do aż 178 cm szerokości.

Kominek elektryczny Fusion bez grzania

Kominek elektryczny Fusion
Kominek elektryczny Fusion


Kominek Fusion bez funkcji grzania, to nowoczesny kominek naścienny. Kominek wyróżnia na pewno brak szyby. Dodatkową zaletą jest to, że zestaw kominkowy zawiera wymienne polana, kryształki więc jeżeli znudzą nam się kryształki możemy zmienić wnętrze kominka wkładając polana. Kolejną zaletą kominka jest jego modułowość. Możemy ustawić kilka kominków Fusion w rzędzie i powiększyć jego rozmiar. Kominek posiada również aplikacje mobilną która pozwala na sterowanie funkcjami kominka z telefonu.
Kominek występuje w rozmiarze 80 cm szerokości.

Kominki trójścienne:

Seria Kominków elektrycznych Superb

Kominek elektryczny Superb
Kominek elektryczny Superb 50


Piękne trójścienne kominki z szerokim paleniskiem. Na pewno wyróżnia je ich wygląd. Występują w aż czterech rozmiarach. W zestawie znajdziemy polana kryształki oraz kamienie. Kominek ten posiada aż pięć kolorów efektu płomienia. Kominki z serii Superb możemy zawiesić na ścianie lub zabudować.
Kominek występuje w rozmiarach od 84 cm do aż 153 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Imperial

Kominek elektryczny Imperial
Kominek elektryczny Imperial 36

Serię tę wyróżnia na pewno ich panoramiczny wygląd. Seria Imperial posiada trzy efekty zmiany koloru płomienia i dodatkowe 5 efektów jasności płomienia jak i dodatkowe podświetlenie paleniska. Dodatkową zaletą jest to, że zestaw kominkowy zawiera wymienne wnętrze – w zestawie są polana i kryształki. Jego panoramiczny wygląd wyróżnia się w każdym pomieszczeniu. Jego największą cechą jest to, że posiada trójstronne palenisko.
Kominek występuje w rozmiarach od 93 cm do aż 183 cm szerokości.

Seria kominków elektrycznych Unique

Kominek elektryczny Unique
Kominek elektryczny Unique 107

Nowoczesny kominek ścienny z bardzo realistycznym płomieniem LED. Kominek posiada sześć efektów zmiany koloru płomienia i dodatkowe 3 ustawienia prędkości płomienia jak i dodatkowe podświetlenie paleniska. Dodatkową zaletą jest to, że zestaw kominkowy zawiera wymienne wnętrze – w zestawie są polana i kryształki. Kolejną zaletą kominka jest jego modułowość. Możemy ustawić kilka kominków Unique w rzędzie i powiększyć jego rozmiar. Kominek posiada również aplikacje mobilną która pozwala na sterowanie funkcjami kominka z telefonu. Jego panoramiczny wygląd wyróżnia się w każdym pomieszczeniu. Jego największą cechą jest to, że posiada trójstronne palenisko!
Kominek występuje w rozmiarach od 107 cm do aż 254 cm szerokości.

Mam nadzieję, że tym jak że obszernym wpisem ułatwiłem wam wybór najlepszego kominka elektrycznego na ścianę 😉

Więcej kominków nie tylko na ścianę znajdziecie tu:

Kominki elektryczne LED

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *