Jaki kominek elektryczny wolnostojący wybrać, cz1?

Witajcie,

Przechodzę dziś do was z kolejnym wpisem, który ułatwi wam wybór kominka elektrycznego, tym razem wolnostojącego 🙂

Czym są kominki wolnostojące? Określamy tak kominki, które możemy postawić w dowolnym miejscu w domu czy też mieszkaniu. Kominki wolnostojące, mogą występować w formie typowej znanej nam kozy lub też w bardziej nowoczesnej formie z obudową, drewniana lub kamienna.

Kominki wolnostojące występują w kilku rozmiarach począwszy od 50 cm szerokości do aż 140 cm szerokości oraz kilkunastu kolorach, zaczynają od białego po dęby i orzechy, skończywszy na betonie.
Możemy również wybrać kominki z obudową kamienną. Mamy tutaj kominki z pięknymi zdobieniami w stylu królewski oraz zwykłe kominki wykładane fornirem kamienny. Jak widzicie każdy znajdzie cos dla siebie 😉

Kominki wolnostojące co zawierają, czy przychodzą złożone?

Większość kominków wolnostojących są kominkami do samodzielnego złożenia. Przychodzą one do nas w dwóch kartonach. W jednym znajduje się obudowa w drugim wkład. W zestawie znajdziemy wtedy wszystkie potrzebne elementy do skręcenia kominka.


Kominek elektryczny Vigo czarny LED 60

Występują też kominki, które przychodzą do nas skręcone np:. Palas lub Vigo kamienny za zamówienie, o kominkach na zamówienie opowiem wam niżej.

Występują również kominki w typie kozy np:. Hoover. Kominek taki wystarczy tylko postawić i podłączyć do prądu.Kominki wolnostojące na zamówienie:

Są to kominki, które wykonywane są specjalnie dla klienta. Na ten moment tylko dwa modele są tak robione. Jest to Vigo kamienny oraz Milo kamienny
Kominki te są wykładane specjalnym fornirem do złudzenia przypominający prawdziwy kamień. Oba kominki robione są specjalnie pod zamówienie klienta i czas oczekiwania na taki kominek to do 14 dni.
Możemy tutaj wybrać jeden z 6 kolorów obudowy oraz jeden z 3 dostępnych kolorów kamienia.


Kominek elektryczny VIGO kamienny dąb rustical kamień biały


Kominek kamienny MILO orzech beton

Więcej o kominkach elektrycznych znajdziecie tutaj:
kominki-elektryczne.pl

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *