Jaki kominek elektryczny wolnostojący wybrać, cz2? Ranking kominków z obudową drewnianą

Witam was ponownie 🙂

W tej części chciałbym wam przedstawić wszystkie modele kominków wolnostojących, jakie marka Aflamo ma w swojej ofercie. Może dzięki temu dobierzecie najlepszy kominek do waszego domu czy mieszkania.

Przy okazji zrobimy też ranking najlepszych kominków wolnostojących z obudową drewnianą 😉

Kominki z obudową drewnianą:

1) Seria kominków VIGO
Najbardziej popularny model kominka wolnostojącego. Jego klasyczny, minimalistyczny wygląd idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrze. Kominek ten nie ma dużych rozmiarów, bo tylko 90x90x30. Kominek ten występuje w wersji z obudową drewnianą, jak i kamienną ( do wyboru kamień, biały, kamień pustynny jak i beton). Ponad to mamy do wyboru aż 6 kolorów obudowy (biały, czarny, dąb rustical, dąb sonoma, orzech i beton). Kominek Vigo w zestawie posiada klasyczny wkład LED 60, którego efekt płomienia jest najbardziej zbliżony do naturalnego efektu ognia. Dodatkową zaletą kominka jest to, że w zestawie posiada 2 blaty: jeden wystający drugi przylegający do boków kominka.


Kominek elektryczny VIGO biały LED 602) Seria kominków MILO
Drugi najbardziej popularny model kominka wolnostojącego. Jego klasyczny, minimalistyczny wygląd idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrze. Kominek ten nie ma dużych rozmiarów, bo tylko 90x90x30. Kominek ten występuje w wersji z obudową drewnianą, jak i kamienną ( do wyboru kamień, biały, kamień pustynny jak i beton). Ponad to mamy do wyboru aż 6 kolorów obudowy (biały, czarny, dąb rustical, dąb sonoma, orzech i beton). Kominek Milo w zestawie posiada wkład LED 60 3D. Wkład ten na pewno wyróżnia jego przestrzenność w palenisku. Wkład 3D posiada aż 5 kolorów efektu płomienia Dodatkową zaletą kominka jest to, że w zestawie posiada 2 blaty: jeden wystający drugi przylegający do boków kominka.
Kominek elektryczny VIGO czarny LED 60 3D3) Seria Kominków Riviera
Seria kominków Riviera, to seria kominków, która ma to coś w sobie. Piękne zdobienie na froncie kominka dodaje mu nie powtarzalnego uroku! Wymiary kominka stosunkowo nie są duże, bo tylko 102x96x28. Kominek ten występuje w trzech kolorach: biały, dąb i wiśnia. Ponad to możemy wybrać jeden z dwóch dostępnych wkładów elektrycznych. Klasyczny LED 60 i ten z efektem 3D, czyli 60 3D. Sama obudowa zrobiona jest z płyty MDF.


Kominek Riviera wiśnia 3D


4) Kominek elektryczny KEMI
Niesamowity kominek w białym kolorze. Jego minimalistyczny wygląd wpasuje się do każdego wnętrza. Kominek ten posiada delikatnie żłobienia na obudowie, dzięki czemu nabiera nie powtarzalnego wyglądu. Kominek Kemi w zestawie posiada wkład 23″3D Classic Flame. Wkład ten na pewno wyróżnia jego przestrzenność w palenisku. Wkład 3D posiada aż 5 kolorów efektu płomienia.
Kominek elektryczny KEMI 23″3D CF

5) Kominek elektryczny Venice
Zupełna nowość wśród kominków z obudową. Venice, to kominek który idealnie wpasuje się w mieszkania w stylu królewski bądź wiktoriańskim i doda im tego czegoś. Kominek ten posiada piękne zdobienia w formie kolumn i medalionu na przodzie obudowy. Kominek występuje tylko w kolorze białym. Venice, jest jednym z niewielu kominków, gdzie wkład jest pionowy. Dzięki temu kominek wydaje się jeszcze większy. W kominku zastosowany został wkład LED 50, który posiada piękny najbardziej zbliżony do rzeczywistego płomień.

6) Kominek elektryczny Poker
Jeden z tego rocznych nowości. Kominek Poker to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają czegoś wysokiego, a nie za szerokiego. Jego minimalistyczny wygląd idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrze. Kominek ten występuje w 4 kolorach, takich jak: biały, beton, dąb rustical i orzech. Poker, jest jednym z niewielu kominków, gdzie wkład jest pionowy. Dzięki temu kominek wydaje się jeszcze większy. W kominku zastosowany został wkład LED 50, który posiada piękny najbardziej zbliżony do rzeczywistego płomień.

7) Kominek elektryczny Crown
Kolejna nowość roku 2021. Kominek, który może również być szafką RTV pod telewizor. Crown jest to nowoczesny kominek w surowym stylu, który niesamowicie wygląda w każdym wnętrzu i nadaje mu klimatu. Jego drewniana obudowa jest w kolorze białym i pięknie kontrastuje się z czarnym wkładem elektrycznym.
Wymiary kominka są na tyle duże, że może posłużyć za stolik RTV pod TV. Kominek ten występuje w dwóch wersjach z grzaniem i bez grzania.

8) Kominek elektryczny Smart

Chyba najmniejszy kominek wolnostojący jaki znalazłem. Jego wymiary to 66x82x21. Jest to klasyczny model kominka, który dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu. Jego obudowa jest w kolorze białym i pięknie kontrastuje się z czarnym wkładem elektrycznym. Kominek ten posiada klasyczny wkład LED 40, którego efekt jest najbardziej zbliżony do efektu prawdziwego płomienia.Kominek elektryczny Smart

9) Kominek elektryczny Beverly
Jest to chyba największy kominek elektryczny jaki Marka Aflamo ma w swojej ofercie. Kominek Beverly ma aż 112 cm wysokości i 140 cm szerokości. Jest to klasyczny model kominka, który niesamowicie wygląda w każdym wnętrzu i nadaje mu klimatu. Jego obudowa jest w kolorze białym i pięknie kontrastuje się z czarnym wkładem elektrycznym.
Kominek ten występuje w dwóch kolorach białym i coffee. Beverly idealnie wpasuje się do mieszkań w stylu królewskim, przez swoje niesamowite zdobienia. W kominku znajdziemy wkład LED 90, którego efekt jest najbardziej zbliżony do efektu prawdziwego płomienia.
Kominek elektryczny Beverly biały
Jak widzicie marka Aflamo ma wiele cudownych kominków w obudowie drewnianej.

A wam który najbardziej przypadł do gustu? Dajcie znać w komentarzu 😉

Więcej kominków znajdziecie tutaj:
kominki-elektryczne.pl

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *