Jaki kominek elektryczny wolnostojący wybrać, cz3? Ranking kominków z obudową kamienną

Witam was ponownie 🙂

W tej części chciałbym wam przedstawić wszystkie modele kominków wolnostojących, jakie marka Aflamo ma w swojej ofercie. Może dzięki temu dobierzecie najlepszy kominek do waszego domu czy mieszkania.

Przy okazji zrobimy też ranking najlepszych kominków wolnostojących z obudową kamienną 😉

Kominki z obudową kamienną:

  1. Seria kominków kamiennych VIGO
    Najbardziej popularny model kominka wolnostojącego. Jego klasyczny, minimalistyczny wygląd idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrze. Kominek ten nie ma dużych rozmiarów, bo tylko 90x90x30. Kominek ten występuje w tej wersji z obudową kamienną ( do wyboru kamień, biały, kamień pustynny jak i beton). Ponad to mamy do wyboru aż 6 kolorów obudowy (biały, czarny, dąb rustical, dąb sonoma, orzech i beton). Kominek Vigo w zestawie posiada klasyczny wkład LED 60, którego efekt płomienia jest najbardziej zbliżony do naturalnego efektu ognia.

2) Seria kominków kamiennych MILO

Drugi najbardziej popularny model kominka wolnostojącego. Jego klasyczny, minimalistyczny wygląd idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające wnętrze. Kominek ten nie ma dużych rozmiarów, bo tylko 90x90x30. Kominek ten występuje w tej wersji z obudową kamienną ( do wyboru kamień, biały, kamień pustynny jak i beton). Ponad to mamy do wyboru aż 6 kolorów obudowy (biały, czarny, dąb rustical, dąb sonoma, orzech i beton). Kominek Milo w zestawie posiada wkład LED 60 3D. Wkład ten na pewno wyróżnia jego przestrzenność w palenisku. Wkład 3D posiada aż 5 kolorów efektu płomienia.

3) Kominek elektryczny kamienny ALPI

Jest to tegoroczna nowość wśród kominków elektrycznych z kamienną obudową. Jego nieduże rozmiary sprawdza się w każdym domu czy mieszkaniu. Kominek wykonany jest z forniru kamiennego, gdzie kolory są bardzo starannie dobrane, aby wyglądały jakby były ręcznie ułożone przez profesjonalnego kamieniarza. Górna, jak i dolna część kominka, imituje prawdziwe drewno i jest w kolorze ciemnej czekolady. Przez co pięknie komponuje się z szarym kamieniem. Wymiary kominka to tylko 91x77x31. W kominku Alpi znajdziemy wkład LED 40, którego efekt płomienia jest najbardziej zbliżony do naturalnego efektu ognia.

4) Kominek elektryczny kamienny General

Kolejna tegoroczna nowość! Piękny zamiennik kultowego kominka Geniu, który od dłuższego czasu nie jest już dostępny w sprzedaży. Kominek  stworzony jest z forniru kamiennego, którego kolory przywodzą na myśl kolor kamienia pustynnego. Kominek dzięki zastosowaniu różnych wielkości kamienia wygląda, jakby był ręcznie ułożony przez profesjonalnego kamieniarza. Drewniany, dębowy top, spód, jak i kołnierz wkładu są w kolorze kawowym i idealnie komponują się z jego wyjątkowym kamiennym wyglądem. Kominek General w zestawie posiada wkład LED 60 3D. Wkład ten na pewno wyróżnia jego przestrzenność w palenisku. Wkład 3D posiada aż 5 kolorów efektu płomienia.

5) Kominek elektryczny kamienny Campo

Idealny kominek dla osób, które posiadają mniejszą wolną przestrzeń w mieszkaniu. Jego wymiary nie są duże, bo tylko 77x91x31. Kominek wykonany jest ze specjalnego odlewu gipsowego w kolorze szarym. Kominek wygląda jakby został wyłożony kamieniem przez profesjonalnego kamieniarza. W zestawie znajdziemy wkład led 50, którego efekt płomienia jest najbardziej zbliżony do naturalnego efektu ognia.

6) Kominek elektryczny kamienny Rocky

Jeden z najbardziej kultowych kominków z obudową kamienną. Kominek ten pasuje do każdego wnętrza nawet tego najbardziej wymagającego. Kominek nie posiada dużych wymiarów, więc jest idealny dla osób które nie mają za dużo wolnej przestrzeni. Jego wymiary to 77x91x31. Kominek wykonany jest ze specjalnego odlewu gipsowego w kolorze ceglanym, przez co wygląda jak by został wykonany przez profesjonalnego kamieniarza. W zestawie znajdziemy wkład led 50, którego efekt płomienia jest najbardziej zbliżony do naturalnego efektu ognia.

Co sądzicie o tych kominkach z kamienną obudowa? Może jakiś wpadł wam w oko? Dajcie mi koniecznie znać 🙂

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

kominki z obudową kamienną

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *