Elektryczny kominek LED – Czysty KLASYK

kominek Milo biały 3D

Elektryczny kominek – czysty klasyk!

Witam serdecznie,

Dziś chciałbym wam przedstawić klasyczne modele kominków, które są zupełną nowością!
Od niedawna pojawiły się na rynku kominki elektryczne o nazwie Milo. Jest to kominek 2w1 – producent Classic Flame przedstawia go jako model MODERN i CLASSIC. Chodzi w tym o to kominek posiada zdejmowany blat, dlatego prezentowany jest jako dwie wersje modelu.

Model ten posiada gamę kolorów obudowy do wyboru: kolor biały, wenge, orzech, dąb – więc jest w stanie dopasować się do każdego możliwego pomieszczenia. Kominek jest typowym klasykiem wśród wielu bajeranckich kominków, lecz proszę pamiętać, że nie czyni go to gorszym 🙂
Należę do osób, które cenią sobie klasykę i on przykuł bardzo moją uwagę. Kominek jest precyzyjnie i solidnie wykonany ( a widziałem go na własne oczy) bez żadnych mankamentów.
Wkład 23 cale 3D, który posiada pięknie kontrastuje się z każdym z tych kolorów obudowy. Wkład ten jest najnowocześniejszą technologią efektu 3D. Jego płomień przechodzi przez palące się polana, co sprawia, że wygląda jak żywy ogień. Więcej o efekcie 3D znajdziecie tu w artykule o wkładach.

Wymiary kominka:

wysokość:90 cm
szerokość:90 cm
głębokość:30 cm
waga kominka:33 kg

Powiedzcie mi czego chcieć więcej? Kominek jest ładny, wykonany solidnie i precyzyjnie. Łanie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Ten model jest jednym ze nie wielu klasycznych kominków na rynku. Teraz większość firm idzie w różne cuda, zapominając o skromnych klasykach, które są jednak cenione. Jego cena rynkowa wynosi 1879 zł co moim zdaniem nie jest dużo jak na tak świetnie wykonany mebel.

Poniżej pozwolę wrzucić sobie parę zdjęć tego modelu kominka jako pokazanie różnicy jak wygląda kominek z blatem i bez 🙂 W sumie fajna sprawa z demontowaniem blatu dla osób, które lubią zmiany 🙂

Kominek elektryczny Milo biały 3D

Kominek elektryczny Milo biały 3D

Kominek elektryczny Milo orzech 3D

Kominek elektryczny Milo orzech 3D

Kominek elektryczny Milo dąb 3D

Kominek elektryczny Milo dąb 3D

 

Kominek elektryczny Milo wenge 3D

Kominek elektryczny Milo wenge 3D

 

 

 

 

 

 

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *