Korzyści z posiadania kominka elektrycznego

Witajcie 🙂

Chciałbym wam dziś przedstawić korzyści jakie płynna z posiadania kominka elektrycznego w domu.

  1. Komfort i wygoda – Kominkiem eklektycznym możemy sterować dołączonym pilotem. Dzięki czemu możemy zmienić funkcje kominka nawet z kanapy. Dodatkową zaleta jest funkcja grzania, której możemy użyć do dogrzania pomieszczenia w chłodne jesienne lub zimowe wieczory. Dodatkowo kominki elektryczne firmy Aflamo posiadają timer, który automatycznie wyłączy kominek. Ustawiasz i zapominasz.  Jeśli zaśniesz to nie musisz martwić się, że kominek będzie działał całą noc. Ponadto nie trzeba wietrzyć pomieszczenia i jednocześnie wpuszczać zimnego czy wilgotnego powietrza. Nie trzeba otwierać okna i wpuszczać hałasu z zewnątrz.


  2. Korzystaj cały rok – Płomień w kominkach elektrycznych marki Aflamo jest niezależny od grzania umożliwia korzystanie z kominka przez cały rok, nawet w upalne dni. Ogrzewanie możesz włączyć lub wyłączyć w  dowolnej chwili.

  3. Łatwość w użytkowaniu – Przy kominku elektrycznym możesz zapomnieć o kupowaniu drewna, rąbaniu i magazynowaniu. Koniec z  dymem, kurzem, popiołem. Już nie będziesz musiał sprzątać wokół kominka jak i czyścic go w środku.

  4. Zdrowie i bezpieczeństwo – Szyba w kominkach elektrycznych marki Aflamo nie nagrzewa się i dzięki temu jest bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt. Czujniki bezpieczeństwa grzejnika wyłączy grzanie jeśli wylot ciepłego  powietrza zostanie zasłonięty.

  5. Wyłącz smog – Kominki elektryczne są ekologiczne. Nie emitują do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji tak jak kominki na drewno i gazowe.

  6. Bez obawy o wysokie rachunki – Technologia LED w kominkach elektrycznych marki Aflamo, zapewnia bardzo niski koszt, który wynosi około 1-2 gr/h zależnie od modelu. Wbudowany czujnik otwartego okna wyłączy ogrzewanie, kiedy wyczuje nagły spadek temperatury.

  7. Wydajne ogrzewanie – Kominki marki Aflamo mają wbudowany grzejnik, który posiada 2 poziomy mocy do wyboru. Termostat pozwala osiągnąć i utrzymać komfortową temperaturę w zakresie 18-27°C.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Co zyskujesz

#Kominkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *